24 Лютого 2021
Новини

У Києві подорожчали квартири: ціни

У Києві подорожчали квартири: ціни

У Києві вартість житла на вторинному ринку в минулому році зросла на 5%.

Про це свідчать результати дослідження онлайн-сервісу OLX, повідомляє "УНІАН".

Таким чином, середня ціна за однокімнатну квартиру становить понад 54 тис. дол.

"Купити 1 -, 2 -, 3-кімнатну квартиру в Києві стало на 5% дорожче. Середня ціна однушки в Києві склала 54,6 тис. дол., двушки - 77,8 тис. дол., трикімнатної квартири - 110,1 тис. дол. Найдешевше обійдеться квартира у Деснянському районі. У 2020 році за ціною однокімнатної на Печерську можна було придбати три таких самих квартири в Деснянському або Святошинському районах", - йдеться у результатах дослідження.

Зазначається, що протягом року найбільш вигідним варіантом для покупки однокімнатної квартири в столиці став Деснянський район - 36,2 тис. дол. в середньому. До 40 тис. дол. можна також було відшукати варіант у Святошинському і до 44 тис. дол. у Солом'янському районах. При цьому, найдорожчі однокімнатні стабільно залишаються на Печерську - 117,3 тис. дол., у Голосіївському та Шевченківському районах - близько 61,8 тис.

За інформацією OLX, найдешевші двокімнатні квартири на столичній Троєщині - близько 49,3 тис. дол. В інших районах столиці ціна стартує від 54 тис. дол.

Найдешевші трикімнатні квартири також вигідно брати в Деснянському районі - в середньому 60 тис. дол. У Голосіївському, Шевченківському та Печерському об'єкт коштуватиме не менше 100 тис. дол.

Водночас разом з цінами стала рости й пропозиція. Серед однокімнатних і двокімнатних – до четвертого кварталу оголошень про продаж додалося на 31% і 36% відповідно, тоді як бажаючих продати трикімнатні квартири стало більше лише на 3%.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, ціни, квартира
В тему