Двоє нардепів — Микола Сольський і Нестор Шуфрич — найчастіше виступали у Верховній Раді в 2020 році.
Шуфрич у своїй скарбничці має 360 виступів, Сольський – 289. На третій позиції нардепка Наталія Королевська. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє пресслужба Комітету виборців України.
Які нардепи найчастіше виступали у Раді
- Нестор Шуфрич ("Опозиційна платформа – За життя") – 360 виступів за рік;
- Микола Сольський ("Слуга народу") – 289 виступів;
- Наталія Королевська (ОПЗЖ) – 219 виступів;
- Олександр Колтунович (ОПЗЖ) – 218 виступів;
- Вадим Івченко (ВО "Батьківщина") – 179 виступів;
- Сергій Соболєв (ВО "Батьківщина") – 175 виступів;
- Олексій Гончаренко ("Європейська солідарність") – 173 виступи;
- Ніна Южаніна ("Європейська солідарність") – 166 виступів;
- Тарас Батенко ("За майбутнє") – 143 виступи;
- Сергій Шахов ("Довіра") – 127 виступів;
- Михайло Папієв (ОПЗЖ) – 119 виступів;
- Ірина Геращенко ("Європейська солідарність") – 106 виступів;
- Сергій Власенко (ВО "Батьківщина") – 103 виступи;
- Іван Крулько (ВО "Батьківщина") – 102 виступи;
- Ярослав Железняк ("Голос") – 101 виступ.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Україні потрібні нові бригади, щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, - Сирський
25 Червня 2026
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
Реклама







