Голова АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак повідомив, скільки отримує в місяць.
Про це він повідомив в етері телеканалу Україна 24.
За його словами, він має 625 тисяч на місяць.
За словами Жмака, така зарплата у нього 25 років тому, коли він працював у "Київстарі" та у "ТНК-ВР".
"Вона, я б сказав, нижче від ринкового рівня для такого підприємства, як "Укрзалізниця", - заявив він.
Нагадуємо, раніше Володимир Жмак в інтерв'ю УП не став називати суму своєї зарплати, втім тоді він наголосив, що вона набагато нижча тієї, що фігурувала в контрактах керівників "Укрзалізниці" ще рік тому.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Нові правила «Укрзалізниці»: як вижити під час атаки
9 Червня 2026
Уряд шукає кошти на підвищення мінімальних зарплат ЗСУ
9 Червня 2026
Волинянка намагалась обміняти у банку підроблені долари
28 Травня 2026
Скільки на Волині платять медикам
13 Травня 2026
Реклама





