У Києві для лікування хворих на COVID-19 виділили 422 мільйонів, що вдалося зекономити в цьому році.
Як зазначив мер Києва Віталій Кличко, за ці кошти планують купити лікарські засоби, обладнання, ПЛР та ІФА-тестів, кисневі концентратори тощо.
Варто зауважити, що також 115 депутатів підтримали доплати для медиків.
З січня щомісяця до зарплати лікарям додаватимуть 5 тисяч гривень, медсестрам – чотири, молодший медперсонал – дві.
Зауважують, що таку допомогу отримуватимуть близько 30 тисяч медпрацівників.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
На Одещині росіяни зруйнували відділення лікарні
29 Квітня 2026
У Нововолинську обікрали лікарню: що винесли
24 Квітня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
У лікарні зупинилося серце воїна з Волині Василя Шиленіна
25 Березня 2026
Реклама





