В Антарктиді вперше зафіксували зараження COVID.
Коронавірус виявили у 36 осіб на чилійській дослідницькій станції O'Higgins, - інформує The Guardian.
Хворих відправили до Пунта-Аренас, де вони проходитимуть самоізоляцію.
Професорка Університету Тасманії Ганне Нільсен зауважила, що коронавірус є небезпечним, адже може передатися й до тварин. Варто зауважити, що наразі у 26 членів армії Чилі та 10 робітників.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Лісовий розкритикував ідею зміни формату НМТ
5 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 2 червня
3 Червня 2026
Війна росії проти України: головне за 1 червня
2 Червня 2026
Збитки на понад 1,4 млн грн: на Волині судять директорів закладу професійної освіти та приватного підприємства
25 Травня 2026
На Волині стартувала основна сесія НМТ
21 Травня 2026
Реклама







