У Дніпрі підлітки закидали камінням тролейбуси, припарковані під відкритим небом на території депо комунального підприємства.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Вдалося затримати і передати поліції двох з восьми неповнолітніх вандалів. Решту розшукує поліція. Зазначають, що школярам від 12 до 14 років.
Були пошкоджені вікна в чотирьох тролейбусах. Комунальники нарахували понад 300 тисяч гривень збитків.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
22 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама





