У "Борисполі" вилучили велику партію контрабандних діамантів.
Про це інформує СБУ.
38 пакетів із дорогоцінним камінням загальною вагою понад 50 грамів були виявлені у особистих речах двох українок, які прибули рейсом з однієї з країн Близького Сходу.
За попередніми оцінками експертів, вартість вилучених діамантів оцінюється в майже 17 млн гривень.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
Двох посадовців БЕБ затримали на хабарях — СБУ
29 Травня 2026
Реклама





