23 Листопада 2020
Новини

Як у Луцьку відбувалася головна краєзнавча онлайн-подія осені

Як у Луцьку відбувалася головна краєзнавча онлайн-подія осені

Досягнення відомих волинян ніколи не обмежувалися територіальними кордонами.

Для більше як півсотні учнів з різних куточків області карантинні заходи також не стали перепоною для наукових дискусій: школярі презентували власні дослідження в рамках ІІІ обласної учнівської науково–практичної конференції «Волинь і волиняни в історії та культурі України», що вперше відбувалася в онлайн-форматі 18 листопада 2020 року.

Юні дослідники з Горохова, Павлівки, Забороля, Прилісного, Світязя, Штуня, Любомля, Старої Вижівки, Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського тощо долучилися до обговорення в п’ятьох напрямах – «Історія Волинського краю в особах», «Волиняни – учасники АТО, ОСС, і волонтерського руху», «Звичаї, обряди, фольклорна спадщина Волині», «Пам’ятки історії та культури Волині» та «Краєзнавчі дослідження».

Унікальну інформацію та практичні майстер–класи з проведення наукових досліджень, учні та їх наставники отримали від гостей конференції, знаних науковців Волинського національного університету імені Лесі Українки – Юрія Громика, Світлани Богдан, Сергія Романова, Галини Малеончук та Тетяни Яцечко–Блаженко.

Робота конференції тривала до вечора на секційних засіданнях. Учні набували першого наукового досвіду, презентуючи результати своїх пошуків та спілкуючись із досвідченими дослідниками. Тези доповідей увійшли до збірки «Волинь і волиняни в історії та культурі України», яку разом із сертифікатом отримають усі учасники конференції.

Організатори конференції – Волинська обласна МАН спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації та Волинським національним університетом імені Лесі Українки –  запрошують усіх охочих до участі у конференції вже у 2021 році.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, волинська ода, сну ім.лесі українки, карантин
В тему