22 Листопада 2020
Новини

За скільки можна буде придбати новорічні ялинки на Волині

За скільки можна буде придбати новорічні ялинки на Волині

На Волині найближчим часом можна буде купити новорічні ялинки. Так ціни та місця продажу буде опублікована на сайті управління Волинського ОУЛМГ.

Про це йдеться на сайті Волинського ОУЛМГ, пише ІА Волинські новини

Загалом в області створено 288,6 га плантацій новорічних ялинок, з них 42,2 га створено цього року. На цій площі вирощується близько 920 тис. хвойних, з яких стандартні - (готові для реалізації) 142 тис. шт. Середня ціна за 1-метрову ялинку на підприємствах становитиме 60-65 грн.

Крім того, на розсадниках є ялинки в горщиках. Але на такі деревця ціни будуть відповідно вищими – від 120 гривень (70-80 см), все залежатиме від розміру та породи. Загалом підприємства готові задовільнити потребу в ялинках у повному обсязі. Зазвичай останніми роками реалізовувалось 70 тис. шт.

Придбати ялинки населення та підприємці зможуть безпосередньо біля контор підприємств, лісництв. А також для населення, залежно від умов карантину звичайно, будуть організовані додаткові точки продажу. Інформація про ціни та місця продажу найближчим часом буде опублікована на сайті управління Волинського ОУЛМГ.

Місця продажу ялинок та контакти осіб можна переглянути за цим посиланням.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, ліс
В тему