18 Листопада 2020
Новини

В українську дитячу медицину збираються інвестувати $12 млн

В українську дитячу медицину збираються інвестувати $12 млн

Впродовж наступних чотирьох років агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та «Фундація Дім Рональда Макдональда» (RMHC) збираються інвестувати 12 мільйонів доларів на розвиток сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей.

 Вони планують витратити гроші, щоб розширити застосування принципів сімейно-орієнтованої медицини для дітей і родин на всій території України, - пише Радіо Свобода.

Під час пресконференції директорка українського представництва «Фундації Дім Рональда Макдональда» Галина Соловей розповіла, що п’ять сімейних кімнат вже існує в п’яти українських містах (Києві, Вінниці, Львові, Сумах та Харкові). Там безкоштовно можуть залишатися батьки, чиї діти перебувають на лікуванні в медичних установах. Утримання однієї кімнати оцінюють у більш ніж один мільйон гривень на рік.

У Фундації повідомили, що менш ніж за три роки сімейними кімнатами в українських лікарнях скористалися 65 тисяч разів.

Відповідаючи на питання про те, на що будуть витрачені гроші нової програми, Соловей зазначила, що детальний інвестиційний план ще розробляється, він буде погоджений з USAID.

Агентство США з міжнародного розвитку планує надати на розвиток програми шість мільйонів доларів. Фундація Дім Рональда Макдональда залучить додаткові шість млн дол. у вигляді прямої фінансової та нефінансової допомоги від приватних благодійників. Очікується, що мільйони будуть залучені з боку приватного бізнесу на підтримку діяльності RMHC в Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, гроші, діти, медицина
В тему