16 листопада «Укрзалізниця» відновлює рух шести поїздів зі станцій Біла Криниця та Славута-1.
Про це йдеться на офіційному сайті підприємства, передає УНН.
«За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 00:01 16 листопада 2020 року буде відкрито продаж квитків із залізничних станцій:
Біла Криниця та Славута-1 на наступні поїзди:
- № 43/44 Івано-Франківськ – Київ;
- № 45/46 Ужгород – Лисичанськ;
- № 88/87 Ковель – Новоолексіївка;
- № 98/97 Ковель – Київ;
- № 102/101 Київ – Херсон;
- № 251/251 Харків – Миколаїв», – зазначили в повідомленні.
Вказано, що Укрзалізниця забезпечує безпеку подорожей на всіх напрямках. Зокрема, суворо дотримується масковий режим співробітників, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція рухомого складу після та до кожного рейсу та по можливості контролюється наявність масок у пасажирів та інше.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні, 11:28
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
Сьогодні, 08:44
На фронті загинув молодий Герой з Нововолинська Валентин Агеєнко
Сьогодні, 08:31
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
Реклама





