Другий воротар футбольного клубу "Динамо" захворів на коронавірус.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Позитивний тест на коронавірус отримав воротар Денис Бойко.
«У даний момент гравець почуває себе задовільно і перебуває на самоізоляції», – йдеться у повідомленні клубу.
Нагадаємо, що понеділок, 26 жовтня, перед виїздом на матч Ліги чемпіонів з «Ференцварошем», позитивними виявилися повторні тести на COVID-19 іще в одного динамівського воротаря Георгія Бущана, захисника Віталія Миколенка, а також тренера «Динамо» з фізпідготовки Віталія Кулиби.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
У Луцьку відновили рух транспорту поблизу місць влучання
15 Травня 2026
У Луцьку підвищили вартість проїзду у маршрутках
13 Травня 2026
Реклама







