В Одесі співробітника управління ДСНС Дніпропетровської області, підозрюваного у серії умисних підпалів автомобілів.
Про це заявили у пресслужбі обласної прокуратури.
«Пожежний разом з двома спільниками отримували замовлення на підпал автомобілів в Одесі. Так, в період з грудня 2019 по квітень 2020 гастролери з Дніпропетровської області за грошову винагороду скоїли підпал трьох елітних авто у центрі Одеси. Внаслідок таких протиправних дій автомобілі повністю знищено», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, своїми діями зловмисники завдали збитків на загальну суму понад мільйон гривень.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України (від 3 до 15 років).


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Збитки на понад 2,7 млн грн при реалізації проєкту ліквідації шахт – трьом посадовцям на Волині повідомлено про підозру
24 Червня 2026
Розтрата понад 2 млн грн бюджетних коштів: повідомлено про підозру ексдиректорці Служби місцевих автодоріг у Волинській області
24 Червня 2026
У Карпатах туристку вдарила блискавка
22 Червня 2026
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
Реклама





