29 Жовтня 2020
Новини

Після канікул луцькі школи працюватимуть у звичному режимі

Після канікул луцькі школи працюватимуть у звичному режимі

Після осінніх канікул дистанційне навчання у школах Луцька впроваджувати не будуть.

Про це в ефірі телеканалу Аверс розповіла очільниця міського управління освіти Зіновія Лещенко, - пише Конкурент.

За її словами, з цього приводу в міському управлінні освіти спілкувалися персонально з усіма директорами луцьких шкіл. Також, зі слів Зіновії Лещенко, рішення навчатися в очному форматі підтримує більшість батьківської громадськості.

"Всі прийшли до висновку, що навчаємося в очному форматі, оскільки зона, де ми знаходимося, за рішення комісії ТЕБ, дозволяє вчитися. Дистанційне навчання вдома не є запорукою тієї безпеки, яка є в сталому середовищі навчального закладу. Коли батьки йдуть на роботу, діти, не маючи якихось обмежень, можуть дозволити собі проводити свій вільний час від очного навчання так, як вважають за потрібне. І погода дозволяє.

Я вважаю, що поза школою діти можуть більше наражатися на небезпеку. Одна справа, коли є стале середовище в школі, і друга – більш розширене коло спілкування і соціалізації поза школою. Прийнято рішення навчатися очно, спілкування "учень-вчитель" і "учень-учень" не замінить ніщо", – зазначила керівниця.

Зі слів Лещенко, відповідно до роз'яснень МОН, 1-4 класи рекомендовано залучати до очного навчання, 5-11 класи можуть навчатися за змішаною формою навчання. Як саме організовувати змішану форму навчання, вирішує педагогічна рада кожного окремого навчального закладу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: школа, освіта, луцьк
В тему