28 Жовтня 2020
Новини

Івано-Франківськ туди ж: для хворих на COVID-19 віддають корпус пологового

Івано-Франківськ туди ж: для хворих на COVID-19 віддають корпус пологового

В Івано-Франківську заповнені всі лікарняні ліжка для хворих з коронавірусом. Це при тому, що в місті госпіталізують людей винятково з високою температурою і підтвердженою пневмонією.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що додаткові ліжка для хворих на COVID-19 розгортають у Центральній міській клінічній лікарні, Міській клінічній лікарні №1 та підготували один з корпусів пологового будинку, де є кисневе забезпечення, - пише 24 канал.

До 100 місць планують розгорнути у міських лікарнях, ще 80-100 – в окремому корпусі пологового будинку.

«Але це окремий корпус, там не лежать жінки, а надавалися інші послуги», – зазначив Марцінків.

До лікування хворих будуть залучати лікарів з пологового будинку і дитячої лікарні.

«Ситуація дійсно важча стала, – визнає Марцінків. – Особливо два тижні ми відчуваємо ріст».

Також Марцінків повідомив, що замовили 100 кисневих концентраторів на 3,5 млн грн. Міський голова повідомив, що має план на найближчі тижні, якщо кількість хворих буде збільшуватися. Зупиняти громадський транспорт і обмежувати роботу бізнесу у місті не планують.

«Люди проти того, щоб зупинити громадський транспорт і закривався бізнес. По школах: у 5-11 класах ми переходимо на навчання змішаної форми», – каже Марцінків.

Як повідомлялося, раніше депутати Луцької міської ради, аби врятувати життя лучанам, прийняли схоже рішення. Зокрема, було вирішено облаштувати тимчасовий госпіталь для коронавірусних хворих у відокремленому корпусі Луцького пологового будинку, де є необхідне обладнання. Адже кількість хворих на коронавірус щодня зростає. Тож аби бути готовими до посилення другої хвилі пандемії, у пологовому будинку в стислі терміни розгорнули тимчасовий госпіталь для хворих на COVID-19.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: івано-франківськ, коронавірус
В тему

Останні матеріали