22 Жовтня 2020
Новини

У Луцькому НТУ обирають ректора

У Луцькому НТУ обирають ректора

У Луцькому національному технічному університеті успішно стартували вибори ректора. Своє волевиявлення сьогодні мають здійснити 873 виборці, включно з представниками структурних підрозділів – коледжів.

Рівно о 9:00 було відкрито виборчу дільницю у навчальному корпусі Луцького НТУ на вул. Львівській, 75 і розпочато процес голосування, - пише пресслужба Луцького НТУ.

Триватиме голосування до 15:00. За словами голови виборчої комісії Олександра Бондарського, загалом число виборців сягає 873 осіб, з яких 571 – представники Луцького НТУ, 105 – Луцького технічного фахового коледжу, 84 – Ковельського промислово-економічного фахового коледжу та 113 – Любешівського технічного фахового коледжу.

Для коледжів бюлетені були поміщені у сейф, опечатані та розвезені у присутності представника виборчої комісії.

Перший тур виборів вважатиметься таким, що відбувся, якщо більше 50% із числа виборців проголосують за одного кандидата. Якщо ж жоден із кандидатів не набере достатньої кількості голосів, відбудеться другий тур виборів, за участі лише двох кандидатів. Ця процедура пройде через 7 днів, після оголошення результатів першого туру.

«Є чітка процедура, яка регламентує вибори ректора, вона вписана в методичних рекомендаціях і ми їх чітко дотримуємося», - наголошує Олександр Бондарський.

Щодо процедури голосування, то вона відбувається за традиційною схемою: вхід та вихід на виборчу дільницю розміщені окремо; отримати бюлетень можна лише за наявності документів, що посвідчують особу; у кабінці для голосування заборонено користуватися мобільними пристроями; бюлетені із позначенням голосу потрапляють в опечатані скриньки.

Для виборців, що не впевнені у власному здоров’ї чи мають симптоми захворювання, можуть здійснити волевиявлення в окремій кабінці для голосування, яка має інший вхід. Загалом же, для забезпечення безпеки учасників виборів, перед входом на дільницю чергує медичний працівник, який здійснює скринінг температури, надає засоби індивідуального захисту та закликає користуватися антисептиками.

Крім того, для забезпечення прозорості виборів та уникнення порушень правопорядку, на дільниці присутній представник Нацполіції.

Варто зазначити, що триватиме голосування до 15:00. О цій порі дільниця закриватиметься для підрахунку голосів, де присутніми можуть бути кандидати, спостерігачі, акредитовані ЗМІ та члени виборчої комісії.

Нагадаємо, у виборах ректора Луцького НТУ участь беруть четверо кандидатів, зокрема чинний в.о. ректора ЗВО, доктор технічних наук, професор Петро Савчук, доктор економічних наук, професор Ірина Вахович, доктор економічних наук, професор Оксана Ляшенко та доктор педагогічних наук, професор Олена Ковальчук.

Вибори ректора в ЛНТУ

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: ЛНТУ, вибори
В тему

Останні матеріали