21 Жовтня 2020
Новини

Волинський ліцей уклав договір про постачання риби з підприємством, що не мало холодильників

Волинський ліцей уклав договір про постачання риби з підприємством, що не мало холодильників

Волинський ліцей уклав договір про постачання риби на суму 1,3 млн грн із підприємством, яке не підтвердило наявності достатньої кількості продукції та холодильного обладнання для її зберігання.

Господарський суд Волинської області задовольнив позов Луцької місцевої прокуратури області в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби до Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні та господарського товариства й визнав недійсними результати торгів та договір на поставку продуктів харчування для учнів ліцею на суму понад 1,3 млн гривень, інформують у пресслужбі прокуратури.

Прокурори з'ясували, що навчальний заклад за наслідками проведення закупівлі уклав із суб’єктом господарювання договір поставки риби для дітей.

Водночас, під час проведення торгів тендерний комітет безпідставно відхилив пропозицію іншого учасника, яка на понад 335 тис. грн була дешевшою від пропозиції переможця, що суперечить вимогам Закону України "Про публічні закупівлі" та призвело б до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Окрім того, тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації, адже підприємство не підтвердило наявності достатньої кількості продукції та холодильного обладнання для її зберігання.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори домоглися визнання результатів торгів і договору поставки недійсними та попередили таким чином незаконне витрачання бюджетних коштів на закупівлю продуктів харчування для дітей.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, харчування, кримінал
В тему