На Донбасі збройні формування РФ двічі порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" були зафіксовані ворожі обстріли. Поблизу населених пунктів Світлодарськ та Майорськ бойовики застосували вогнепальну зброю.
"Ворожі постріли не представляли загрози життю і здоров'ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали", - йдеться в повідомленні.
При цьому наголошується, що ситуація в районі ООС залишається контрольованою.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники ліквідували 1 190 окупантів за минулу добу
Сьогодні, 09:22
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 230 окупантів за минулу добу
16 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
15 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Реклама





