20 Жовтня 2020
Новини

Зеленський повідомив, коли в Україні введуть жорсткий карантин

Зеленський повідомив, коли в Україні введуть жорсткий карантин

В Україні введуть жорсткий карантин, якщо добовий приріст нових інфікованих коронавірусом перевищить 9,5 тисячі осіб.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій 19 жовтня, повідомляється на сайті глави держави.

За його словами, така кількість стане критичною для медсистеми країни.

"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9500 щоденних заражень коронавірусом. Якщо мати більш ніж 9500 інфікованих щодоби, ми будемо змушені вводити жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни і буде дуже складно всім", – сказав Зеленський.

Також президент закликав духовенство допомогти в боротьбі з поширенням пандемії. Зокрема, організовувати релігійні заходи так, щоб максимально зменшити скупчення людей і збільшити соціальну дистанцію. Наприклад, проводити богослужіння в онлайн-режимі.

Зеленський закликав духовенство допомогти в боротьбі з пандемією.

"Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не тільки про церкви, а й про будь-які приміщення та заходи", – пояснив Зеленський.

Зі свого боку, представники церков і релігійних організацій заявили, що максимально дотримуються й дотримуватимуться рекомендацій під час карантину.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко назвав імовірним продовження карантину в країні після Нового року.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, карантин, Україна
В тему