17 Жовтня 2020
Новини

У Нововолинську з 19 жовтня закриваються кафе, ТРЦ та спортивні зали

У Нововолинську з 19 жовтня закриваються  кафе, ТРЦ  та спортивні зали

У Нововолинську з 19 жовтня посилюють  протиепідемічні обмеження у зв’язку із віднесенням міста до «червоної» зони карантину.

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міської ради.

Так, з 19 жовтня 2020 року у місті починають діяти обмеження, передбачені пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Забороняється:

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

1. торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

2. провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

3. торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, нововолинськ, коронавірус, карантин
В тему