16 Жовтня 2020
Новини

На коли запланували вступну кампанію-2021

На коли запланували вступну кампанію-2021

Основний етап вступної кампанії  затвердили на липень 2021 року.

Про це розповіли у Міносвіти, -  інформує "Громадське".

За словами виконувача обов'язків міністра Сергія Шкарлета, майже всі абітурієнти зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді, оскільки невідомо, якою буде ситуація з коронавірусом через рік.

Для реєстрації електронного кабінету необхідно мати хоча б один сертифікат ЗНО і документ про повну загальну середню освіту. У Міносвіти також хочуть зробити можливим подання документів на зарахування дистанційно — безпосередньо через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису.

Також Міносвіти обмежило кількість заяв на навчання за контрактом — до 30. Для уникнення непорозумінь із наданням рекомендацій на контракт, заяви тих вступників, які зараховані на бюджет, будуть автоматично виключені на всі інші конкурсні пропозиції. Виняток — якщо вступник сам захоче їх залишити, якщо планує навчатися більш ніж за однією освітньою програмою, більш ніж в одному закладі освіті тощо. 

Для вступників на магістратуру обов’язковим для всіх спеціальностей буде єдиний вступний іспит з іноземної мови. Для вступу у 2021 році можна використовувати результати ЄВІ 2020 та 2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування — лише 2021 року.

Крім того, до 31 грудня 2020 року всі заклади вищої освіти мають затвердити й оприлюднити свої правила прийому.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: освіта, абітурієнти
В тему