12 Жовтня 2020
Новини

Звільнили вчительку, що цькувала дітей за українську мову

Звільнили вчительку, що цькувала дітей за українську мову

В гімназії Одеси вчителька малювання зацькувала дитину через то, що вона говорить українською мовою. Педагог дозволила собі при всіх насварити дівчинку за те, що та відповідала їй українською мовою. Запис цькування і принижень батьки розмістили в соціальних мережах.

Скандал почав швидко набирати обороти й на ситуацію буквально через кілька годин відреагували в Департаменті освіти та науки Одеської міської ради. Відреагувала директорка департаменту Олена Буйневич на своїй сторінці в Facebook.

"З приводу ситуації в гімназії №4. Як людина: не просто вражена. Як мама і жінка уявляю собі емоції учениці й хочу висловити свою підтримку: у тебе прекрасна мова, дитина...розвивай її й далі. Як чиновник: Поведінка вчителя, на мою думку, безумовно несумісна з діяльністю в навчальному закладі", - написала вона.

Вона додала, що директор гімназії вже прийняв рішення про звільнення педагога, який дозволив собі знущання з дитини.

"Директором прийнято рішення про звільнення за ст. 41, п. 3 "вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи". Зараз очікується видання відповідного наказу. Зі зверненням до компетентних органів. Приношу свої вибачення від усіх педагогів батькам і дитині. А нам, вчителям, хочу побажати не закривати серце від почуттів вихованців. Такий тон, тиск і зміст сказаного назавжди позбавляють дитячої довіри та любові", - резюмувала чиновниця.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: одеса, українська мова, школа
В тему