Чергова пожежа спалахнула у Станично-Луганському районі.
Про ситуацію інформують у Станично-Луганській РДА.
Там наголошують, що на місці вже працюють рятувальники.
"Черговий підпал між населеними пунктами Нижньотепле та Артема. Верховий вогонь підступає впритул до електропідстанцій. Від пожежі детонують не розірвані боєприпаси", – мовиться у повідомленні.
У райдержадміністрації стверджують, що вогонь з’явився раптово. Чиновники додають: запалало навіть там, де не було пожеж у 2014 – 2015 роках після масштабних обстрілів з "Градів".
Поки рятувальники стримують пожежу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Карпатах туристку вдарила блискавка
22 Червня 2026
Через які помилки в людину може влучити блискавка?
17 Червня 2026
Третій корпус показав з дронів «Донбас Арену» та ліквідацію техніки окупантів на Донеччині та Луганщині
4 Червня 2026
На Рівненщині через падіння дрона вигорів майже гектар лісу
28 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
На Луганщині загинув захисник з Волині Микола Посполітак
13 Травня 2026
Реклама







