23 Вересня 2020
Новини

«Справа рюкзаків Авакова»: від покарання звільнили фігуранта справи

«Справа рюкзаків Авакова»: від покарання звільнили фігуранта справи

Підприємця Володимира Литвина, який два роки тому взяв на себе "справу рюкзаків", де фігурував син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, суд звільнив від покарання.

Таке рішення 17 вересня ухвалив Червонозаводський районний суд Харкова.

Дворічний «умовний» випробувальний термін Литвина минув, і за цей час він не вчинив нового злочину (не порушив умови випробувального терміну). У цьому випадку закон передбачає звільнити його від покарання.

Прокурор, Литвин і його адвокат підтримали таке рішення. Тепер судимість Литвина вважається погашеною.

Нагадаємо, 31 жовтня 2017 року НАБУ провело низку гучних затримань у справі про розтрату при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Серед фігурантів справи - син глави МВС Олександр Аваков, ексзаступник Авакова Сергій Чеботар і представник фірми-переможця тендеру Дніпровенд Володимир Литвин.

Прокурори заявили, що вартість виготовлення замовлених рюкзаків для Нацгвардії становила 555 грн, тоді як правоохоронне відомство купило їх в п'ять разів дорожче - за 2799 грн.

12 липня 2018 року САП закрила кримінальне провадження щодо сина чинного глави МВС Арсена Авакова Олександра і його ексзаступника Сергія Чеботаря.

Литвин взяв всю провину на себе, і 11 вересня 2018 року його засудили до п'яти років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.

5 листопада того ж року Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення Солом'янського суду про закриття цієї справи.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: арсен аваков, суд, мвс
В тему