20 Вересня 2020
Новини

Трампа спробували отруїти: смертельну речовину надіслали з Канади

Трампа спробували отруїти:  смертельну речовину надіслали з Канади

Американському президенту Дональду Трампу надіслали відправлення, що містило отруту рицин.Правоохоронні органи США встигли перехопити це  відправлення.  

Для підтвердження наявності рицину було проведено два тести. Журналісти зазначили, що вся пошта для Білого дому сортується й перевіряється на віддаленому об'єкті, перш ніж потрапити до адресатів.

Розслідування інциденту взяли на себе ФБР, Секретна служба й Інспекція поштової служби. У Федеральному бюро розслідувань підтвердили вивчення підозрілого відправлення й підкреслили, що загроз для громадської безпеки немає.

Пізніше видання The New York Times повідомило, що адресований Трампу конверт з отрутою був відправлений з Канади. Причетна до цього нібито жінка. Крім того, подібні листи прийшли і в урядові організації в штаті Техас. З'ясуванням того, чи містився у них рицин, зайнялися слідчі.

Рицин – білкова отрута рослинного походження, надзвичайно токсична для людини.

Його можна використовувати у вигляді порошку, гранул, аерозолю або кислоти. У разі проковтування рицин викликає нудоту, блювоту і внутрішню кровотечу шлунка й кишківника, після чого відбувається відмова печінки, селезінки, нирок і смерть у результаті колапсу системи кровообігу.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, сша, дональд трамп, отруєння
В тему