18 Вересня 2020
Новини

Лукашенко — неадекватний: Литва про закриття західних кордонів Білорусі

Лукашенко — неадекватний: Литва про закриття західних кордонів Білорусі

У Литві вважають, що Олександр Лукашенко шукає уявні загрози для Білорусі, яких насправді немає. Так у країні відреагували на рішення Мінська закрити західні кордони Білорусі з Польщею та Литвою. 

На заяви та рішення Лукашенка відреагував глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс, передає "Радіо Свобода" з посиланням на виступ міністра на литовському національному радіо LRT.

"Це пов'язано з прагненням за будь-яку ціну продемонструвати наявність певної зовнішньої загрози... Якщо такої загрози немає, її потрібно знайти", – пояснив слова Лукашенка Лінкявічюс.

Литовський міністр зауважив: поки не зрозуміло, що означають слова Лукашенка в реальності.

"Досі були такі заяви – про перенаправлення вантажів в інші порти, потім була поправка – якщо Росія запропонує такі ж умови тощо. Я думаю, що тепер ми повинні також подивитися, що це означає, чи означає це закриття кордонів для вантажів або людей, або щось інше ", - сказав дипломат.

Він також наголосив: коли економіка сусідньої країни перебуває на межі банкрутства, всі подібні кроки слід робити зважено і відповідально. Мовляв, необдумані дії можуть обернутися проти них самих. Також занепокоєння у міністра викликала заява про перекидання армії до кордонів.

Що саме сказав Лукашенко?

Виступаючи на жіночому форумі у Мінську, Лукашенко заявив, що змушений "відвести війська з вулиць і пів армії поставити зі зброєю на кордоні"  Лукашенко виступив на жіночому форумі в Мінську: говорив про закриття кордонів, війну і вибори , а також – закрити західний кордон з Литвою і Польщею. Водночас на межі з "братньою" Україною Лукашенко збирається посилити контроль.

"Були заяви, ніби половина армії кинута на оборону західного кордону, ніби є якась загроза, можливість нападу. Це неадекватна реакція неадекватної людини на ситуацію, що склалася", – прокоментував Лінкявічюс заяви Лукашенка.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: білорусь, олександр лукашенко, литва
В тему