16 Вересня 2020
Новини

Коронавірус у Києві: закрили ще 4 школи

Коронавірус у Києві: закрили ще 4 школи

У Києві через випадки захворювання на COVID-19 серед вчителів на карантин закриті 4 школи.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу, передає 24 канал.

"Ми контролюємо ситуацію в Києві. І там, де виявляють хворих дітей чи педагогів, класи або школу переходять на дистанційне навчання", - запевнив він.

За словами Кличка, через випадки захворювання серед вчителів на карантин з 16 вересня закрили чотири школи в Києві – в Оболонському, Дарницькому та Голосіївському районах.

Також у 90 школах на дистанційне навчання перевели близько 190 класів, де виявили хворих учнів. Всього в Києві на коронавірус захворіли 207 школярів та 108 вчителів. Загалом у Київській області станом на 16 вересня офіційно підтверджено 7207 випадків захворювання на коронавірус.

Кличко повідомив, що через підтверджені випадки COVID-19 тимчасово закрили на карантин чотири групи з садочків в Дарницькому та Подільському районах. Наразі працюють 561 дитсадок з 568-ми. В інших закладах тривають планові ремонти.

Окрім того, три садочки, що раніше були на карантині, вже відновили свою роботу. Наповненість дітей у дошкільних закладах на сьогодні – майже 51%.

До слова, у Всесвітній організації охорони здоров'я вважають, що школи під час коронавірусу повинні закриватися в останню чергу. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, карантин, коронавірус, Надзвичайні події
В тему