Мер Харкова Геннадій Кернес захворів на COVID-19.
Зараз він перебуває у лікарні — в нього стабільно важкий стан. Про це 15 вересня заявив директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко на брифінгу, який транслювало Суспільне.
За його словами, питання про лікування за кордоном та транспортування не розглядають, бо лікарі кажуть, що в цьому нема потреби.
Речник міськради уточнив, що мер не під'єднаний до апарату штучної вентиляції легень й перебуває у свідомості. Термінів щодо прогнозів одужання лікарі не дають.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Харківщину масовано обстріляли росіяни, є загиблі
9 Червня 2026
На війні загинув військовий з Волині Юрій Макарук
8 Червня 2026
Реклама





