10 Вересня 2020
Новини

Мешканців Маріуполя закликали не виходити з дому. Чому?

Мешканців Маріуполя закликали не виходити з дому. Чому?

Штаб Операції Об’єднаних сил закликав мешканців Маріуполя не виходити з дому 10 та 11 вересня 2020 року без нагальної потреби. Адже цими днями у місті відбудуться антитерористичні навчання.

Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook ООС.

Людей просять дотримуватись правил особистої безпеки, а також пам’ятати про поводження з підозрілими та вибухонебезпечними речовинами.

У разі необхідності пересування, потрібно обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу – паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання. Якщо ж місцеві матимуть інформацію про чиюсь причетність до диверсійно-розвідувальних груп та підрозділів бойовиків, в ООС просять телефонувати у поліцію Донецької або Луганської областей.

Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства України та санкціоновані командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

Також було прийнято рішення про встановлення "червоного" рівня терористичної загрози у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим.

Що відомо про "червоний" рівень

"Червоний (реальна загроза)" вводиться при вчиненні терористичного акту. Тут тільки превентивних заходів вже недостатньо, адже потрібно мінімізувати і ліквідувати наслідки теракту, евакуювати людей у разі загрози їх життю, забезпечити охорону їх майна.

АТЦ (Антитерористичний центр) розробляє план антитерористичної операції, звітує перед президентом і Кабміном. "Червоний" рівень встановлено тільки в окупованих Криму, Донецькій та Луганській областях.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: маріуполь, навчання, оос
В тему