2 Вересня 2020
Новини

В Україні з'явиться орган для виконання Угоди про асоціацію з ЄС

В Україні з'явиться орган для виконання Угоди про асоціацію з ЄС

Уряд на засіданні 2 вересня ухвалив рішення про створення комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію.

У її керівництво також увійдуть представники Верховної Ради та офісу президента України. Про це повідомляє "Європейська правда".

Створена комісія буде діяти у якості "тимчасового консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів", а більшість її складу буде формуватися з членів уряду. Водночас співкерівниками  цього органу стануть також представники ВР та ОПУ.

За ухваленим рішенням, комісію очолюватиме прем’єр Денис Шмигаль, а його заступниками стануть віцепрем’єрка  з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, перший віцеспікер ВР Руслан Стефанчук та заступник голови ОПУ (прізвище не зазначене, найімовірніше йдеться про Ігоря Жовкву).

Основними завданнями новоствореного органу є підготовка пропозицій щодо розвитку відносин з ЄС, які згодом розглядатиме уряд; координація дій органів виконавчої влади у відносинах з ЄС та у переговорах щодо виконання УА; удосконалення чинної нормативно-правової бази.

Перед публікацією рішення про створення такої комісії ще має пройти юридичне доопрацювання, пояснив на засіданні уряду прем’єр-міністр.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кабінет міністрів, Україна
В тему