На Житомирщині двоє медичних працівників вдруге заразилися COVID-19.
Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, - пише "Укрінформ".
"На сьогодні відомо про два випадки повторного інфікування COVID-19 і, на жаль, вони зафіксовані серед медичних працівників", - зазначив Суслик.
У повідомленні йдеться, що хворі – лікарі первинної медичної допомоги з Коростишівського району.
Вдруге хвороба протікала у важкій формі.
Нагадаємо, за минулу добу в Житомирській області на COVID-19 захворіли 89 осіб. За весь час пандемії інфікувалися 3302 жителів області.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На будівництві командного пункту ЗСУ вкрали майже 3 млн
27 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
На Житомирщині затримали працівника ТЦК з Волині
15 Травня 2026
У Житомирі затримали керівника обласного ТЦК
6 Травня 2026
росія вдарила по цивільним на Житомирщині: є загибла
23 Квітня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
Атака рф на Житомирщину: зруйновано 18 будівель
3 Квітня 2026
Реклама







