21 Серпня 2020
Новини

На «Ягодині» виявили контрабанду під виглядом «гуманітарки»

На «Ягодині» виявили контрабанду під виглядом «гуманітарки»

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби виявили вантажі з гуманітарною допомогою у вигляді 20 тисяч одиниць незадекларованого товару.

Про це інформує  Волинська митниця Держмитслужби на своїй сторінці у фейсбуці.

В зону митного поста «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби  30 липня заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. Відповідно до поданих до митного контролю документів, слідував вантаж «гуманітарна допомога», в адресу благодійної організації.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадекларований товар в кількості 20 тисяч найменувань загальною вартістю 1,3 мільйони гривень.
Таким чином громадянин Республіки Польща, представник організації відправника через громадянина України намагався незаконно, з приховуванням від митного контролю, ввезти товар на митну територію України.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: прикордонники, контрабанда
В тему