Олександр Лукашенко під час візиту на агрокомбінат "Дзержинський" заявив, що найближчим часом розбереться з протестами в країні.
Про це повідомляє "24 канал".
Так званий білоруський президент згадав про протести. На його переконання, гроші можна заробити не лише працею, а і на вулиці. Але такий заробіток – нетривалий.
"Ну заробили трохи, тільки країну не треба руйнувати. Це ми дозволити не можемо, тому що знаємо, чого вона нам коштувала", – підкреслив він.
Водночас Лукашенко зауважив, що ситуація в Білорусі є не такою складною, що потрібно вистоювати.
У Мінську, ще десь, комусь щось не подобається. Це природно. Але це не повинно вас хвилювати, це моя проблема, яку я повинен вирішувати, і ми її вирішуємо. І, повірте, найближчими днями вирішимо,
– заявив білоруський очільник.
Головне про останні події в Білорусі
- Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня люди почали масово виходити на вулиці. Річ у тім, що білоруси не погоджуються з перемогою Олександра Лукашенка та вважають вибори сфальсифікованими.
- Офіційні дані такі: Лукашенко здобув 80,01% голосів, а його головна опонентка Світлана Тихановська – 10,12%.
- ОМОН з самого початку мирних протестів жорстоко розганяв та затримував активістів. Дехто з протестувальників просиділи у СІЗО декілька днів без можливості зв'язатися з рідними. Ба більше, силовики катували та мордували активістів.
- Вже 13 днів поспіль білоруси влаштовують мирні мітинги протесту, страйки та демонстрації. Люди вимагають: провести чесні вибори, звільнити усіх політв'язнів та покарати ОМОНівців, які били та катували мирних демонстрантів.
- Станом на 21 серпня у Білорусі офіційно підтвердили загибель чотирьох людей під час протестів. Правозахисники кажуть, жертв було більше.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Орбан прокоментував поразку на виборах
17 Квітня 2026
Згноїти в тюрмі за… любов до України
8 Квітня 2026
Лукашенко може відвідати наступне засідання Ради миру
30 Березня 2026
На Волині викрили учасника схеми незаконного переправлення військовозобов'язаних за кордон
13 Березня 2026
Що Зеленський сказав про свою участь у майбутніх виборах
24 Лютого 2026
Зеленський хоче оголосити план щодо президентських виборів
11 Лютого 2026
Реклама







