19 Серпня 2020
Новини

Вбивство Шеремета: Стерненко підтвердив, що фігурує у цій справі

Вбивство Шеремета: Стерненко підтвердив, що фігурує у цій справі

Екслідер одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко повідомив, що у справі про вбивство Шеремета вказані його дані як особи, що може бути причетною до злочину.

Про це Стерненко написав у Facebook.

"Видання Бабель оприлюднило інформацію про те, що у справі Шеремета фігурує і мій мобільний телефон. Я з’ясував деталі та підтверджую цю інформацію. Слідчі поліції в рамках провадження щодо вбивства Шеремета брали дозволи на прослуховування та стеження за дуже багатьма людьми. І це взагалі ніяк не стосувалось самого вбивства Шеремета", - йдеться у дописі.

За його словами, правоохоронці у матеріалах справи вказали, що десятки активістів з усієї країни можуть бути причетними до вбивства Шеремета. Стерненко стверджує, що у провадженні є два номери його мобільних телефонів: актуальний, та старий, яким він не користується вже близько 7 років.

З огляду на це активіст зробив висновок, що справа про вбивство журналіста просто використовується силовиками для незаконного стеження за громадянами: "Поліція незаконно прослуховує нас. Поліція втручається в наше життя, бо ми не подобаємось Авакову".

На його думку, правоохоронці використали провадження по Шеремету "для власних потреб".

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кримінал, вбивство
В тему

Останні матеріали