13 Серпня 2020
Новини

Як у Луцьку святкуватимуть День молоді

Як у Луцьку святкуватимуть День молоді

День молоді в Україні традиційно відзначають в останню неділю червня. Але, у зв’язку із карантинними обставинами, цьогоріч свято пройшло непомітно, тому в Луцьку вирішили провести святкування Міжнародного дня молоді.

Місто не може лишати молодь без їхнього свята, тому  департамент сім’ї, молоді та спорту вирішив відзначити тепер вже Міжнародний день молоді. У департаменті пропонують зустрітись 16 серпня в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, де цього дня працюватимуть декілька окремих локацій.

Заходи відбуватимуться на відкритому повітрі із дотриманням усіх карантинних вимог (в тому числі – температурного скринінгу). Організатори дбають за безпеку мешканців та гостей міста.

Програма заходів

10.00-14.00 – спортивні змагання та показові виступи (спортивний майданчик, вул. Глушець).

12.00-18.00 – акція від магазину «Офіс Центр» «Великим мріям – великі фарби (сквер поблизу магазину на вул. Лесі Українки).

14.00-16.30 – ярмарка громадських організацій, інтерактиви (алея центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки).

14.00-15.30 – танцювальні показові виступи та майстер-класи з вуличних танців від танцювальної школи MJDS та вихованців Школи брейк-дансу «Айрон Сіті» (вхід до центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, центральна алея).

14.00-16.00 – майстер-класи з алтимат фрізбі та стрільби з лука (центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, поблизу центральної алеї).

17.00-17.30 – показ моделей від Grace Model House (сквер поблизу модельного агентства, вул. Лесі Українки, 52).

17.00-18.30 – молодіжні змагання на човнах spLove (кафе «Луцька Венеція» у центральному парку).

18.30-21.00 – творчий вечір (Луцький міський молодіжний центр, центральний парк, поблизу Іподрому).

21.00-22.30 – кіноперегляд (Луцький міський молодіжний центр, центральний парк, поблизу Іподрому).

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, свято
В тему

Останні матеріали