11 Серпня 2020
Новини

В Україні хочуть впровадити «права» для велосипедистів

В Україні хочуть впровадити «права» для велосипедистів

У велосипедистів на дорозі рівні права з водіями авто, тому такий документ вкрай необхідний. Велосипедист зобов'язний знати правила дорожнього руху та дотримуватись їх, а особливо – у великих містах.

Про це пише 24 канал.

Таке посвідчення вже мало місце в нашій історії. Схоже, треба до цього повернутись.

Велосипедисти зобов’язані знати та дотримуватись ПДР, але насправді такі знання не підтверджуються жодним документом. Крім того, притягнути до відповідальності велосипедиста у якого немає посвідчення водія (або взагалі будь-яких документів) дуже складно.

У великих українських містах їзда на велосипеді – квест. Велосипедист зобов'язаний їздити, як можна правіше. Але найчастіше, як можна правіше, це парковка. Об'їзд цих парковок досить ризикований маневр під час руху на велосипеді. Плюс, об'їзд зупинок громадського транспорту та безлічі інших перешкод.

За правилами дорожнього руху - у велосипедистів на дорозі рівні права з водіями авто. І для велосипедистів немає обмеження в відстані від краю проїзної частини. Але про свої маневри учасники руху зобов'язані попереджати, а не всі це роблять.

Генеральний директор в Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає що велосипедистам також потрібні посвідчення водія.

“Безкоштовна видача посвідчень на право керування велосипедом з безкоштовним іспитом на знання правил дорожнього руху! Обов'язково безкоштовно, а інакше в селах за гроші ніхто не піде! А витрати бюджету? Так держава більше заощадить на зменшенні аварійності! Але порушників- велосипедистів теж позбавляти прав: і за їзду в п'яному вигляді, і за порушення ПДР”, - пише Олег Назаренко на своїй сторінці у соцмережі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: велосипедисти, пдр
В тему