5 Серпня 2020
Новини

Згвалтування хлопчика в Сумах: відкрилися нові страшні подробиці

Згвалтування хлопчика в Сумах: відкрилися нові страшні подробиці

Українці в Сумах вийшли на протести через систематичні знущання, в тому числі і зґвалтування дитини, групою підлітків. Городяни влаштували мітинг під стінами поліції. Адже люди ошелешені тим, що відбувалося у них під носом з шестирічним (за деякою версією семирічним) хлопчиком.

Більше сотні людей у вівторок, 4 серпня, були на організованій акції протесту. А минулої п'ятниці люди вийшли на вулицю стихійно, коли дізналися про те, що трапилося з дитиною і про бездіяльність поліції (справу кваліфікували як хуліганство), - пише РБК Україна.

Хлопчика примушували їсти собачі екскременти, сідати на ручку від парасольки, пляшку... Все це записували на відео, яке розсилали знайомим.

Мешканці мікрорайону "Добровільний", де і відбулися події, мають багато запитань не лише до поліції, але і до педагогів школи №16, де навчаються малолітні нелюди. І на території якої – в недобудованих гаражах – відбувалися знущання.

В останній раз все сталося 25 липня – і саме в тому гаражі. Заплакану дитину помітили інші діти та привели додому. Там про все розповіли батькові, який і пішов в поліцію.

Але через тиждень виявилося, що ніякої справи в поліції не відкрили. Мало того правоохоронці спочатку попереджали, що інформація про згвалтування – фейк. Але коли активісти доклали до справи відео, статтю змінили на зґвалтування (ч. 4 ст. 152). Слідчі встановили щонайменше трьох підлітків, причетних до знущання над дитиною.

Люди ж звинувачують у всьому школу, яка вважається інклюзивною. Але коли трапилась біда, дитині не надали навіть психолога.

Адміністрація школи зачиняє двері журналістам. А батьки хлопчика в розпачливому стані через те, що сталося. Малолітні кривдники не показуються на вулиці.

Місцеві кажуть, що не очікували такого від сусідських хлопчаків.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кримінал, згвалтування, суми, акція протесту
В тему