4 Серпня 2020
Новини

На Рівненщині офіцер забив до смерті солдата-контрактника

На Рівненщині офіцер забив до смерті солдата-контрактника

У Дубно Рівенської області офіцер побив солдата-контрактника за запізнення на чергування, від отриманих травм той помер.

Подробиці інциденту розповіли в сюжеті "Надзвичайних новин".

Після першого удару 37-річний солдат впав і головою сильно вдарився об асфальт, після другого – вдарився головою об стіну.

"У лікарню солдата привезли у стані клінічної смерті. У нього була черепно-мозкова травма, садна і масивний вилив речовини мозку", – розповів завідувач реанімацією Дубненської районної лікарні Юрій Клименко.

У загиблого залишилися дружина і двоє маленьких дітей.

Журналісти відзначили, що в планах керівництва військової частини було приховати подію.

"Спочатку інформація з приводу побиття командуванням військової частини ховалася. Тільки вже після знайденого відеозапису нам стало відомо про те, що трапилося. Тобто підозрюваний спочатку не заявив про вчинення злочину", – зазначив в суді прокурор військової прокуратури Рівненського гарнізону Володимир Непийвода.

Підозрюваний у вбивстві солдата – 30-річний молодший лейтенант Андрій Сніжко. Він воював на Донбасі, має ряд відзнак і навіть медаль "За відвагу".

У суді він заявив, що шкодує про скоєне, однак мотивів такої жорстокості по відношенню до товариша по зброї не пояснив.

Поки суд відпустив підозрюваного під заставу в розмірі 84 тис. грн, які потрібно буде заплатити протягом наступних кількох днів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кримінал, рівне, армія
В тему