На Донбасі протягом дня, 31 липня, збройні формування РФ двічі порушили режим "тиші" в умовах перемир'я.
Про це повідомили у штабі операції Об'єднаних сил.
При цьому ситуація залишається під контролем українських військових.
Як зазначили в штабі, бойовики застосували автоматичний станковий гранатомет поблизу Водяного, а також стрілецьку зброю біля Південного.
"Вогневі провокації противника були неприцільними, тому наші захисники вогонь у відповідь не відкривали", - повідомили в ООС.
Втрат в результаті обстрілу ворожих в лавах Об'єднаних сил немає.
Нагадаємо, на Донбасі з 27 липня набуло чинності загальне перемир'я.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили ще 1 270 окупантів
25 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупантів за минулу добу
24 Червня 2026
Захисники знищили 1 390 окупантів за минулу добу
23 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 190 окупантів за минулу добу
22 Червня 2026
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Реклама







