28 Липня 2020
Новини

У Харкові виплатять компенсації родичам загиблих комунальників

У Харкові  виплатять компенсації родичам загиблих комунальників

Фонд соціального страхування повідомив, що родинам загиблих у Харкові комунальників хочуть виплатити грошову компенсацію.

Про це пише 24 канал.

Наразі сума компенсації невідома. Втім мінімальна щомісячна сума не може бути меншою, ніж прожитковий мінімум для працездатних осіб. Нині це 2 тисячі 118 гривень. Водночас він не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів – 21 тисячі 180 гривень.

Також у Фонді соцстрахування розповіли про результати аналізу тіл загиблих. Він показав основні причини смерті:

  • відсутність засобів індивідуального захисту, незадовільний стан вентиляційних систем у каналізаційній насосній станції;
  • незадовільна організація проведення ремонтних і аварійних робіт на водопровідних і каналізаційних спорудах, зокрема допуск працівників без проведення відповідного навчання з питань охорони праці, без оформлення наряду-допуску;
  • невиконання вимог інструкцій з охорони праці й виконання робіт з грубими порушеннями вимог безпеки праці.

Ми звертаємося до всіх роботодавців і підприємців, які використовують найману працю. Вимагаємо забезпечити безпечне виконання робіт з ремонту й експлуатації водопровідних і каналізаційних мереж, колекторів і колодязів, – наголосили у Фонді соцстрахування.

Трагедія в Харкові: коротко

  • У Харкові на проспекті Гагаріна під час ремонтних робіт загинуло четверо комунальників. За попередніми даними, вони задихнулися й отруїлися аміаком.
  • Трагедія сталася близько 14 години. У поліцію подзвонив один з працівників комунального підприємства "Харківводоканалу" й повідомив про загибель своїх колег.
  • Як з'ясували поліцейські, на території мулових полів міських очисних споруд один з працівників втратив свідомість і впав у колодязь. Йому кинулись допомогти троє інших співробітників комунального підприємства – двоє чоловіків і жінка. Усі вони загинули.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: харків, смерть, соцвиплати, страхування
В тему