В Одесі на підприємстві "Інфоксводоканал" коронавірус виявили у шістьох працівників.
Про це повідомляє "Думська".
Наразі підприємство працює в штатному режимі, проводиться дезінфекція.
Таким чином, серед усіх заражених COVID-19 підтвердили у двох інженерів, в одного співробітника інформаційного центру та в одного співробітника служби водозбуту. Цю інформацію також підтвердив прессекретар "Інфоксводоканалу" Сергій Чабан, який зазначив, що спалах виявили під час планового тестування співробітників.
"Усі вони безсимптомні. Це співробітники адміністративного офісу. Після підтвердження діагнозу їх відправили на самоізоляцію", - сказав Чабан.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама







