У Харкові четверо комунальників загинули в результаті отруєння аміаком.
Про це йдеться в повідомленні поліції Харківської області.
Повідомляється, що троє чоловіків і одна жінка отруїлися аміаком під час проведення ремонтних робіт у колодязі. Інцидент стався на території мулових полів очисних споруд Харкова. Один з працівників втратив свідомість і впав в колодязь, йому намагалися допомогти троє інших співробітників комунального підприємства.
"В результаті інциденту чотири особи загинули на місці події від отруєння аміаком. Попередньо, працівники були без засобів індивідуального захисту", - додали в поліції.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
Сьогодні, 08:44
росіяни скинули бомбу на Харків
19 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
15 Червня 2026
Реклама





