У понеділок вранці, 27 липня, на Подолі у Києві стався вибух.
Про це з посиланням на прес-офіцера місцевого управління Нацполіціі Анну Страшок передає Українська правда.
«Стався вибух невідомого предмета десь на другому поверсі будинку. Ніхто не постраждав. Зараз на місці працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки. Встановлюють усі обставини події. Відкрито кримінальне провадження за ст. 296 (хуліганство) КК», — розповіла вона.
Як зазначається, вибух прогримів у будинку № 41 на Нижньому валу. Внаслідок події пошкоджено внутрішнє оздоблення будівлі та вибито вікна.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама





