24 Липня 2020
Новини

На Херсонщині з рабства звільнили 13 заробітчан

На Херсонщині з рабства звільнили 13 заробітчан
На Херсонщині людей примушували по 15 годин безоплатно працювати на полях місцевих фермерів.

Як повідомили у Нацполіції, поліцейські провели спецоперацію зі звільнення бранців о 4 ранку 24 липня.

Житель Скадовського району незаконно утримував на території свого домоволодіння 13 заробітчан. Двом заробітчанам вдалося втекти й вони одразу звернулися в поліцію.

«Ми встановили, що у так званому «трудовому таборі» перебували 13 людей віком від 19 до 53-х років, серед них дві жінки. Власник домоволодіння називав себе бригадиром і здавав своїх бранців в оренду місцевим фермерам. Люди працювали на полях під пекучим сонцем з 05:00 ранку і до сутінків», — повідомляють поліцейські області.

Робітники розповіли, що господар психологічно тиснув на них і постійно залякував. Гроші за роботу обіцяв виплатити наприкінці літнього сезону. Мешкали вони всі у сараї в антисанітарних умовах.

Поліцейські встановили, що 30-річний вербувальник шукав безоплатну робочу силу серед соціально незахищених категорій населення переважно у Кіровоградській та Закарпатській областях. Він обіцяв гідну зарплатню, безкоштовне проживання та харчування.

Коли ж люди потрапляли на місце, на них психологічно тиснули та примушували до важкої праці. Гроші за польові роботи бранців вербувальник забирав собі, заробітчани ж працювали лише за спальне місце та їжу.

Звільненим громадянам надається медична та психологічна допомога. Тривають слідчі дії.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: херсон, поліція, заробітчани
В тему