15 Липня 2020
Новини

У Білорусі під час акції протесту затримали більше 250 людей

У Білорусі під час акції протесту затримали більше 250 людей

У Білорусі затримали понад 250 людей.

В результаті під час акції протесту постраждали шестеро міліціонерів. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства внутрішніх справ Білорусі.

Як зазначили в МВС, найбільше порушень під час протестів було зафіксовано в Мінську. Також правоохоронці склали 115 адміністративних протоколів відносно демонстрантів, після чого частина затриманих демонстрантів відпустили.

"Порушення громадського порядку вчора зафіксовані в кількох населених пунктах країни: затримано більше 250 чоловік, у тому числі водії і велосипедисти, за непокору законному розпорядженню або вимозі посадової особи при виконанні ним службових повноважень, порушення порядку організації або проведення масових заходів, а також недотримання правил дорожнього руху", - повідомили в МВС

Також правоохоронці зазначили, що в Мінську в ході протестів постраждали співробітники ОМОНу.

"В результаті бійки шестеро міліціонерів ОМОН ГУВС Мінміськвиконкому отримали травми, з них четверо госпіталізовані", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, протести в Білорусі спалахнули ввечері, 14 липня. Протести пройшли в підтримку незареєстрованих кандидатів на президентські вибори, які мають відбутися 9 серпня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
В тему