Заступницю голови Волинської ОДА Тетяну Щербак та радника голови ОДА Еміля Мікаїлова очільник ОДА Юрій Погуляйко звільнив із займаних посад.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Джерело повідомляє, що відповідне рішення було прийняте 9 липня. Редакція звернулась у Волинську ОДА з проханням прокоментувати цю інформацію, відповідь пообіцяли надати згодом.
В телефонному коментарі Тетяна Щербак на запитання про те, чи дійсно її звільнили із займаної посади, відповіла: «Дочекайтеся, будь ласка, офіційних коментарів від облдержадміністрації».
Зазначимо, що за станом на 10:25 на сайті Волинської ОДА в розділі «Керівництво» інформації про Тетяну Щербак вже немає. Натомість її сторінка все ще доступна за прямим посиланням.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.