8 Липня 2020
Новини

МОЗ готується до найгіршого варіанту з коронавірусом

МОЗ готується до найгіршого варіанту з коронавірусом

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні зростає захворюваність на коронавірус, на осінь система охорони здоров’я буде готуватися до «найгіршого варіанту». 

Про це він розповів в ефірі телеканалу Україна 24.

"За кількістю захворювань у нас є зростання. І нам дуже потрібен контроль, контроль заради безпеки і здоров'я наших громадян ... Якщо ми проаналізуємо, як у нас відбувався розвиток епідемії, то можемо побачити, що ми зафіксувалися на певному рівні 300-400 хворих, почали процес пом’якшення, прийшли до адаптивного карантину... Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з карантину – і останні 4 тижні ми спостерігаємо зростання", - зазначив Степанов.

Він назвав регіони-лідери з поширення коронавірусу - Львівська область, Закарпатті та Київ.

"Щодо того, до чого ми готуємося восени, звичайно, наше основне завдання - підготувати максимально систему охорони здоров'я. Ми завжди готуємося до найгіршого варіанту, щоб ми були здатні надавати медичну допомогу всім без винятку. За три місяці ми підготували систему, і зараз і по ефективності лікування, і по забезпеченості лікарень ми знаходимося в набагато кращих умовах, ніж це було три місяці тому", - сказав він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, моз, Україна
В тему