На станції Чорноліська в Кіровоградській області з рейок зійшов вантажний потяг.
Про це інформує Думська.
За попередніми даними, "локомотив самовільно покотився" під час стоянки. Аварія сталася, коли машиніста і його помічника не було в кабіні.
Електровоз врізався в будку на станції і повалив стовп, вагони злетіли з рейок, частина перевернулася і полетіла з насипу.
Ніхто не постраждав. Залізничники з'ясовують причину події.
Видання відзначає, що в аварію потрапив електровоз ВЛ80Т-1417 1978 року випуску, приписаний до локомотивному депо "ТЧ-7 Знам'янка".




Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Харкові заступник мера збив на смерть мотоцикліста
29 Травня 2026
На Волині судили водія, який на смерть збив 61-річну жінку
15 Травня 2026
У Харкові на смерть збили матір полоненого «азовця»: за кермом нібито був співробітник СБУ
30 Квітня 2026
На Волині батько випадково переїхав 5-річного сина
23 Квітня 2026
Реклама







