28 Червня 2020
Новини

Чи справді Зеленський втрачає авторитет у «Слузі народу»

Чи справді Зеленський втрачає авторитет у «Слузі народу»

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук спростував думку про те, що Володимир Зеленський втрачає авторитет всередині своєї фракції. Він зазначив, що президент користується високим рівнем підтримки не лише у парламенті, але й у суспільстві в цілому. 

Водночас Стефанчук підкреслив, що фракція "Слуга народу" є абсолютно монолітна. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Перший заступник голови Верховної Ради наголосив, що авторитет Зеленського як був, так і залишається максимально високий.

Усі усвідомлюють необхідність і те, про що ви говорите, його лідерські якості. Він є президентом України. Він досі користується високим рівнем підтримки не тільки в парламенті, але й в суспільстві в цілому. І тому я не думаю, що мова йде про якусь втрату, не дай Боже, авторитету чи ще чогось, – заявив Стефанчук.

Водночас він додав, коли Зеленському вкрай щось необхідно, то президент доб'ється свого.

Журналісти Роман Кравець та Роман Романюк написали статтю, яку опублікували на "Українській правді". Вона має назву "Мономеншість. Як і чому розвалюється фракція Зеленського". 

У матеріалі автори констатують, що прохання Зеленського його фракція не виконує. Мовиться про голосування за програму дій уряду Шмигаля та підтримка кандидата на пост міністра освіти Сергія Шкарлета. Попри особисті рекомендації Зеленського, парламент провалив голосування.

Після цих, за великим рахунком, дрібниць у суспільстві з'явилася думка, що Зеленський залишився без свого головного стратегічного ресурсу – непорушного особистого авторитету.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, слуга народу, Таблоїд
В тему