26 Червня 2020
Новини

Вакарчука позбавили мандата депутата

Вакарчука позбавили мандата депутата
Святослава Вакарчука позбавили депутатських повноважень на з'їзді партії «Голос».

Про це повідомляє пресслужба партії «Голос».

Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді.

Політична партія «Голос» зібрала своїх делегатів з усієї країни на позачерговому з’їзді. Обговорили підготовку до майбутніх місцевих виборів, кадрові питання та оновлення Статуту партії.

Зокрема, з’їзд ухвалив рішення щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України Святослава Вакарчука в зв’язку з його виходом з парламентської фракції «Голосу».

«На жаль, Верховна Рада не залишила мені вибору, хоч я і сподівався на повагу колег до рішення вільної людини. Тому сьогодні я звертаюсь до найближчих людей, членів партії, прошу задовільнити моє прохання і припинити повноваження народного депутата. При цьому я і надалі залишатимуся членом партії настільки довго, наскільки буду приносити їй користь, і поки партія сприятиме європейському розвитку країни.

Моє бажання допомагати «Голосу» залишається, я готовий робити це і надалі», – сказав Святослав Вакарчук звертаючись до делегатів.

Після припинення депутатських повноважень Святослав Вакарчук залишається членом партії, а до фракції «Голосу» приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку.

З’їзд партії «Голос» також затвердив оновлений статут партії. Нова редакція статуту деталізує процедури створення місцевих партійних організацій. Це важливо для ефективної роботи осередків «Голосу» для перемоги на місцевих виборах.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: святослав вакарчук, депутати
В тему